News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

problemy z czytaniem wiadomosci...

Started by dana, October 10, 2018, 09:37:57 PM

Previous topic - Next topic

dana

5 pazdziernika moj serwer zrobil jakis update... od tego dnia, jak zrozumialam, niektorzy nie moga zobaczyc normalnie wiadomosci, widza tylko do 4 pazdziernika...  teraz wogole zrozumialam, ze ja tez wszystkiego nie widze, np nie widze zupelnie wpisu lipniaczka, ze nie ma wiadomosci...

niektorzy widza, jak wchodza na balkonik nie przez wifi, ale przez mobile... ale to nie jest rozwiazanie na stale... wiec zwrocilam sie, przez mojego synka, bo ja nic z tych rzeczy nie rozumiem, do mojego serwera... odpowiedzieli mu, a on mi przetlumaczyl na angielski, co trzeba zrobic, zeby wszystko znow gralo, jak trzeba...

There was a server upgrade at our host. As far as we can tell, and we asked, all redirections to the new server are working correctly.
If people are having issues connecting to the new server it has to do with their ISP (Internet Service Provider) because it hasn't updated the DNS (Domain Name Server) yet.
They can try restarting their router and if that doesn't help they can wait for their ISP to update it or contact them in that regard



pole kwiatow w beer tuvia...



ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

esther

#1
Jesli czytacie Balconik z telefonu, wystarczy na chwile przejsc z modusu wi-fi na mobile i zrobic aktualizacje strony. Niestety, ten proces trzeba powtarzac za kazdym razem kiedy chcecie czytac. Powodzenia!

lipniaczek

...uff - wrocilem do rzeczywistosci... dzieki VPN na Operze...
:P

dana

bogu dzieki... a ja ciagle nie widze twojego watka i tego watka beefa...
wiem o nich tylko dzieki esther... :D

jak synus wroci z wojska to zacznie sprawdzac jeszcze raz... :)
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

#4
...my z Agnieszka mamy teraz po dwa balkoniki - to sie nazywa luksus!!!...
Nie wykluczone, ze na alternatywnym balkoniku blakaja sie jeszcze jakies duszyczki jak ja do niedawna... Most Online Today: 5... W trosce o te bidulki zalozylem watek opisujac najlepiej jak potrafie swoje doswiadczenie, ale nie wiem, czy mnie w ogole da sie zrozumiec - znajacy mnie wiele lat maja co do tego watpliwosci... To jak chcesz, moge przekazac tam jakis super komunikatywny komunikat...
???

PS
Ja zaladowalem sobie na komputerze przegladarke Opera i zaznaczylem VPN w ustawieniach. Na Androidzie uzywam darmowy VPN hide.me

dana

lipniaczku... ja nic z tych rzeczy nie rozumiem... u mnie jest most on line today 13... :D  kto moze to zrozumiec? :D :D :D
ja rozumiem za to dobrze, jak ty do mnie znaczkami mowisz... :D

mam nadzieje, ze cie zrozumieja...
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

...mowisz, ze jest nadzieja?...
???

Quote from: beef on October 14, 2018, 09:08:10 PM
אני לא רואה את החדשות שלך מיום 4\10 ואני יודע שיש כי ראיתי אצל חברי. מה סיבה?
:o

Quote from: lipniaczek on October 15, 2018, 03:34:09 AM
אותה בעיה, אולי יעבוד באמצעות VPN ...
???

Quote from: lipniaczek on October 15, 2018, 04:06:25 AM
השתמש במוביל OPERA מ VPN לאסיה
???

dana

ja nie mysle, ze beef rozumie hebrajski... :D
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

#8
...juz nie widze alternatywnego balkonika - stracilem kontakt z tamtym swiatem...
  :-\

dana

najwazniejsze, ze masz kontakt z tym swiatem... :D
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek


sar


dana

ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

...tylko koszulki przepadly - i jedna z nowych uzytkowniczek Martyna tez zle trafila... nie bylo do niej kontaktu na prywatny email...
???

dana

koszulki nie przepadly, bo dostawalam screeny od esther...

byly fantastyczne...  :D
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)