News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Israel na wlasna reka

Started by gregorcgn, March 23, 2017, 04:27:42 PM

Previous topic - Next topic

lipniaczek

...jak to dobrze - nastepna osoba do dreczenia o zdjecia...
???

dana

ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

kasiak

żeby tylko te zdjęcia po roku nie uciekły, jak moje...  ???

ilona

Shalom Droga Dano dziekuje Ci za ta stronke bo  chetnie przeglądam informacje o Izraelu. Mam okazje być w maju w Jerozolimie a powrót planuje ..14 go maja 2018 i teraz czytam u Ciebie,że to będzie mega ważne wydarzenie czy wiadomo czy to będzie dzień wolny od pracy? Oczywiście bardzo się cieszem swietem i ambasada USA ale potrzebuje informacje czy będą jeździły 14go autobusy na lotnisko w TW? Dziekuje bardzo i dobrego swietowania!

dana

pojecia nie mam... postaram sie dowiedziec i ewentualnie tu ci napisze...

w kazdym razie nie masz sie czym martwic, bo nawet jak autobusy nie beda jezdzic, to sherut napewno... mozesz latwo zamowic, przyjedzie pod drzwi i odstawi cie do wejscia na lotnisko... kosztuje miedzy 70-80 shekli, choc glowy nie daje, bo dawno juz nie jechalam na lotnisko...

telefon do nich w jerozolimie:

nesher (tak sie nazywa firma)

625 72 27
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

ilona

Dziekuję za informacje! Planuje 8-14  maj w Jerozolimie i jak bedziesz wiedzieć o planowanych utrudnieniach, lub anomaliach pogodowych w tym czasie w Jeruszalajim to z  góry dziekuje :).
Pozdr Ilona

lipniaczek

...ciekawe, co pokaze Ilona...
???

dana

ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

ilona

Shalom! Wróciłam z pięknej Jerozolimy bardzo zadowolona i było bezpiecznie nawet w Betlejem.  Atmosfera w niedziele na ulicach i pod Kotelem niezapomniana/ szczególnie urzekały mnie z osobistych względów - rodziny wielodzietne, mamy z wózkiem a obok mniejsze i większe dzieci.  Pięknie, w ogóle polecam wyjazd do Izraela. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie niesamowitego! Zdjęcia niestety mam za  duże rozmiary i jak sie podciągnę technicznie to może coś się wybierze.:)

dana

super... ciesze sie, ze ci sie podobalo... :)
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)


dana

pieknie powspominac w czasach corony...
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)