News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

Mam ochote na cos pysznego

Started by lipniaczek, December 16, 2016, 10:15:00 PM

Previous topic - Next topic

dana

sa pyszne i sa rozne... z miesem, z kartoflami, na slodko, ostre...

nie wiem, czy jutro znajde czas, bo to piatek, wiec i kawa z moimi polaniyot i historie trza przygotowac i shabes tez, ale jesli jutro nie zdaze, to w sobote poszukam jakiegos dobrego przepisu... te ostatnie to nawet z marcepanem...






http://www.nrg.co.il/images/archive/465x349/1/347/696.jpg







ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

kasiak

Czekam niecierpliwie i łakomie...  :P

lipniaczek


dana

nie mysl kasiu, ze zapomnialam... juz jestem w trakcie tlumaczenia, ale pewnie potrwa jeszcze jeden albo dwa dni, bo co przetlumacze np 2 szklanki maki, to keren mnie wola... ja ci mowie, zyje od 2 tygodni w pelnym terrorze... :D
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

#34
wrzuc bebe pod bluzke
???

dana

zanim sobie poradza z ta szmatka (alex ma, ale tez nie uzywa), to mala skrzyczy cala dzielnice...  :()
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

...tez to mam z kotem... nie mozna oderwac od Bubu reki...
???


kasiak

Quote from: lipniaczek on January 14, 2017, 05:03:06 PM
...tez to mam z kotem... nie mozna oderwac od Bubu reki...
???

No patrzcie! A moja rybka wcale nie pcha się na kolana... Może chora?...  ;D

kasiak

Quote from: dana on January 14, 2017, 04:50:19 PM
zanim sobie poradza z ta szmatka (alex ma, ale tez nie uzywa), to mala skrzyczy cala dzielnice...  :()

Bardzo dobrze - niech krzyczy! Jak ciebie może budzić o świcie wycie muezina, to niech oni też coś mają. I niech wiedzą, że rośnie nowe pokolenie obrońców Erec Israel!  ;D ;D ;D

lipniaczek

...potrzebuje taki zlew dla kota... moze by sie troche przymknal...
???


lipniaczek


kasiak

#41
Efektowne to jest, owszem. Ale musi być bardzo stresujące dla rybek.  ???

Kotka mojej szwagierki siedzi cicho, bo ma przed oknem karmnik dla ptaków. Marzy o polowaniu...


dana

kotka kotka... ten snieg mnie wprawil w depresje... u nas nawet sie nie zapowiada, a na hermon to ja nie pojade...
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)


kasiak

Quote from: dana on January 14, 2017, 10:15:44 PM
kotka kotka... ten snieg mnie wprawil w depresje... u nas nawet sie nie zapowiada, a na hermon to ja nie pojade...

Bo przecież u was "ciepłe kraje". Zamiast śniegu macie pomarańcze na drzewach. Pomyśl lepiej o minusach: w taką pogodę (np. -20 stopni) po pierwsze modlę się, żeby mi silnik odpalił, potem odśnieżam auto i skrobię szyby z lodu - mniej więcej 10 minut. A do pracy jadę tyle samo czasu... Aby do wiosny!  ;D