wszystkim, ktorzy obchodza to swieto zycze pieknego wieczoru, smacznej kolacji i przyjemnosci i usmiechow z cala rodzina... :-*
przystrojone bethlehem...
(https://compasstravelisrael.com/wp-content/uploads/Christmas_Israel.jpg)
" A ty Betlejem Efrata,zbyt male ,by zaliczac sie
do znaczniejszych rodow Judy-
z ciebie wyjdzie mi ten ,ktory bedzie
wladal w Izraelu.
Jego poczatki pradawne,siegaja dni pradawnych.
Ksiega Micheasza5(1)
Ladnie przystrojone Betlejem ...,aby tez u Was byl ten czas swiateczny spokojny i radosny ..u nas trzeba kupic choinke ale prosze ,u was rozdawali tak po prostu ...supi... :-* pozdrawiam serdecznie!
...Felix doda piekne dzwieki...
???
https://www.youtube.com/watch?v=zkWhfTK037w
Quote from: DanaKalinka on December 23, 2018, 04:33:20 PM
...u nas trzeba kupic choinke ale prosze ,u was rozdawali tak po prostu ...supi... :-* pozdrawiam serdecznie!
w jerozolimie to juz tradycja to rozdawanie chrzescijanom choinki... :)
Quote from: lipniaczek on December 23, 2018, 08:46:56 PM
...Felix doda piekne dzwieki...
???
naprawde piekne....
to dana doda smieszne i odpowiadajace dzisiejszym czasom.... :)
https://www.youtube.com/watch?v=vZrf0PbAGSk
dzisiaj, w wigilie bozego narodzenia centralny urzad statystyki podal: w israelu zyje 175 000 chrzescijan...
Radosnych i spokojnych świąt :)
"Albowiem Dziecię nam się narodziło,
Syn został nam dany,
na Jego barkach spoczęła władza.
Nazwano Go imieniem:
Przedziwny Doradca, Bóg Mocny,
Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju. "
(Izajasz 9,5)
pozdrawiam ciepło :)
https://www.youtube.com/watch?v=Dl5iPXltMH4&start_radio=1&list=RDDl5iPXltMH4&t=0
piekne...
imie immanuel znaczy bog jest z nami imanu el... :-*
Dziękuję za życzenia i również wszystkim świętującym Wesołych Świąt :)
...i może choinka, taka też z ciepłych krajów :)
https://www.youtube.com/watch?v=W_QQDM6N4LA
bardzo fajne i wyjatkowa... :)