Balkonic.com

Main => News from Israel => Topic started by: dana on December 23, 2018, 03:50:46 PM

Title: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 23, 2018, 03:50:46 PM
wszystkim, ktorzy obchodza to swieto zycze pieknego wieczoru, smacznej kolacji i przyjemnosci i usmiechow z cala rodzina...  :-*

przystrojone bethlehem...

(https://compasstravelisrael.com/wp-content/uploads/Christmas_Israel.jpg)
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: DanaKalinka on December 23, 2018, 04:33:20 PM
" A ty Betlejem Efrata,zbyt male ,by zaliczac  sie
do znaczniejszych rodow Judy-
z ciebie wyjdzie mi ten ,ktory bedzie
wladal w Izraelu.
Jego poczatki pradawne,siegaja dni pradawnych.
         Ksiega Micheasza5(1)
Ladnie przystrojone Betlejem ...,aby tez u Was byl ten czas swiateczny spokojny i radosny ..u nas trzeba kupic choinke ale prosze ,u was rozdawali tak po prostu ...supi... :-* pozdrawiam serdecznie!
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: lipniaczek on December 23, 2018, 08:46:56 PM
...Felix doda piekne dzwieki...
???

https://www.youtube.com/watch?v=zkWhfTK037w
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 23, 2018, 09:49:30 PM
Quote from: DanaKalinka on December 23, 2018, 04:33:20 PM
...u nas trzeba kupic choinke ale prosze ,u was rozdawali tak po prostu ...supi... :-* pozdrawiam serdecznie!

w jerozolimie to juz tradycja to rozdawanie chrzescijanom choinki... :)
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 23, 2018, 09:54:15 PM
Quote from: lipniaczek on December 23, 2018, 08:46:56 PM
...Felix doda piekne dzwieki...
???

naprawde piekne....


to dana doda smieszne i odpowiadajace dzisiejszym czasom....  :)

https://www.youtube.com/watch?v=vZrf0PbAGSk

Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 24, 2018, 06:37:23 PM
dzisiaj, w wigilie bozego narodzenia centralny urzad statystyki podal: w israelu zyje 175 000 chrzescijan...
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: agnieszka on December 24, 2018, 10:02:52 PM
Radosnych i spokojnych świąt  :)

"Albowiem Dziecię nam się narodziło,
Syn został nam dany,
na Jego barkach spoczęła władza.
Nazwano Go imieniem:
Przedziwny Doradca, Bóg Mocny,
Odwieczny Ojciec, Książę Pokoju. "
(Izajasz 9,5)
pozdrawiam ciepło  :)
https://www.youtube.com/watch?v=Dl5iPXltMH4&start_radio=1&list=RDDl5iPXltMH4&t=0
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 25, 2018, 12:47:06 AM
piekne...

imie immanuel znaczy bog jest z nami imanu el...  :-*
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: tomasz on December 25, 2018, 01:00:49 AM
Dziękuję za życzenia i również wszystkim świętującym Wesołych Świąt  :)

...i może choinka, taka też z ciepłych krajów :)

https://www.youtube.com/watch?v=W_QQDM6N4LA
Title: Re: boze narodzenie 2018...
Post by: dana on December 25, 2018, 11:00:45 AM
bardzo fajne i wyjatkowa... :)