niestety nie bedzie wiadomosci przez nastepne 3 dni: moj computer odmowil wspolpracy i w moim high tech mocarstwie technik ma przybyc z predkoscia swiatla juz... we wtorek... :D
do zobaczenia... :)
...no problem - we'll get new scientists...
???
https://www.youtube.com/watch?v=60L6D9rhmaw
:D :D :D