News:

SMF - Just Installed!

Main Menu

shabbat shalom...

Started by dana, December 16, 2016, 03:51:45 PM

Previous topic - Next topic

dana

odpocznij troche... shabbat shalom...  :-*
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

agnieszka

Spokojnego, dobrego szabatu  :)
"Zaszczepię ich na ich ziemi;
i nikt już nie wyrwie z ich ziemi, którą om dałem
-mówi Pan, Twój Bóg" (Ks. Amosa 9,15)

pozdrawiam ciepło  :)
https://www.youtube.com/watch?v=dF3QO601laU

dana

piekne... shabbat shalom agnieszko...  :-*
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

Urszula

Dzięki Ci, Dano, dobra kobieto - skąd wiedziałaś, że potrzebuję odetchnąć? Nie zanosi się na to wprawdzie, bo do środy był szał z tym Dniem Judaizmu, jeszcze w ostatniej chwili do szpitala z zapaleniem płuc trafił ksiądz profesor, który miał przede mną coś mówić i stanęło na tym, że ja byłam głównym gwoździem programu, wyobrażacie sobie? No i zaprosili mnie do radia - za 1,5 godziny będzie ta audycja na Radio Kraków, jakby ktoś miał ochotę posłuchać - 22:05 czasu polskiego, w cyklu "Ze wschodu na zachód" :) A kroją się kolejne rzeczy......

dana

powodzenia... ja sluchac tej audycji w israelu nie moge, ale napewno bede ci trzymac kciuki... :)
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)


dana

dzieki... juz poszlam spac...  :(
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek


Urszula

Może wrzucą do archiwum, to wam wkleję link, jak będzie - trochę znajomych też przegapiło i żałują, a w sumie nie najgorzej wyszło, dało się posłuchać  ;) Dobrego tygodnia wszystkim  :-*

dana

ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

Urszula

Jest, choć nie cała - w trakcie audycji była jeszcze dobrana piękna, żydowska muzyka, która przeplatała wątki, ale większość tego, co mówiłam jest :) Jest też to, o co prosiłam panią redaktor: głos w sprawie upamiętnienia miejsca po mszańskiej synagodze - ma wesprzeć siłą "Radia Kraków" moje starania w Urzędzie Miasta

http://www.radiokrakow.pl/audycje/na-wschod-od-zachodu/pamiec-o-dawnych-zydowskich-mieszkancach/

dana

super... zobacze juz jutro...  :-*
ona jest jak ten mur wokol izraela ktorego gola glowa nie rozbijesz
(forumowicz melord o mnie)

lipniaczek

#462
...fajnie gadanie, a pani redaktor chyba przyszla z sekcji sportowej...
???

https://www.balconik.com/index.php?topic=36.msg6405#msg6405

Urszula

W sumie miła kobieta, tylko bardzo chciała też coś powiedzieć  :()

kasiak

A ja już dzisiaj życzę wam spokojnego szabatu.  :)